А чи знаєте ви, що срібло і здоров’я — вельми пов’язані між собою поняття? Так, відсутність достатньої кількості срібла в організмі призводить до різноманітних захворювань. Лікування ж — простіше нікуди. просто треба мати постійний контакт із балагородним металом. Навіть, якщо ви не носите срібних прикрас, то буде корисно користуватися столовим посудом зі срібла: вилками, ножами, склянками, чарками, чайником, самоваром та ін. Різноманітність столового срібла величезна.
Ось уже понад 4000 років люди використовують цілющі можливості срібла проти інфекцій та заражень. Ще в епоху фараонів стародавні єгиптяни використовували платівки із срібла для загоєння ран, а наші слов’янські предки очищали сріблом питну воду, кидаючи в посудину кільце чи шматочок гривні. Так виходив перший іонізований розчин срібла, що сприяє знезараженню, адже навіть без мікроскопа було помітно, що така вода не тухне, не цвіте. На цьому принципі побудовано і знамените освячення води, — церковна вода містить велику кількість іонів срібла.
Столове срібло — це не просто ознака гарного смаку та фінансового благополуччя, а ще й неоціненний помічник у боротьбі за здоров’я ваших домочадців. Отже, срібна супниця — не тільки вигідна інвестиція, а й засіб підтримки здорового апетиту в сім’ї. Серед дегустаторів також є думка, що смак деяких напоїв, наприклад, горілки, найбільш повно відкривається саме в срібному посуді, та до того ж так виходить трохи здоровішим.
Так що столове срібло — це 3 в одному: і краса, і здоров’я, і інвестиція.
Столове срібло в залежності від коштів можна набирати по предмету, а не обов’язково цілим сервізом, розпочавши з традиційної першої ложки для немовляти.
Досить невибагливі у догляді, вироби зі срібла знезаражують воду та їжу, прикрашають стіл.
За матеріалами kubachi.su