Дві серії виробів виявилися мало затребуваними і були випущені обмеженим тиражем, а ось дві інші серії: «централь» і «меандр» виявилися настільки вдалими, що користуються заслуженою популярністю досі не тільки в колекціонерів, а й у широкого кола осіб, які цікавляться їдальнею. сріблом.
Популярність виробів цих серій обумовлена також і тим, що до складу серій крім традиційних ложок, виделок і ножів входять і різноманітні вироби сервіровки, такі як:
- ложки для цукру, меду, варення, розливні та ін;
- вилки для тістечок, риби, фруктів, лимона, шпрот та ін;
- ножі для сиру, олії, риби та ін;
- лопатки для торта, тістечок, ікри, паштету та ін;
- чарки, чарки, келихи, вазочки, цукерниці, сільнички; щипці для цукру та льоду, а також деякі інші вироби сервірування столу.
Широкий асортимент виробів сервіровки цих серій дозволяє сервірувати стіл для подачі різних страв і десертів срібними виробами, оформленими в одному стилі, що, безумовно, надає трапезі певний шарм і свідчить про досить високий рівень достатку господаря будинку.
Підібрана за дизайном колекція срібних предметів сервірування столу цілком може стати «фамільним сріблом» і прослужить не одному поколінню її власників. Основою колекції «фамільного срібла» зазвичай служить комплект на 6 персон, що складається з 24-х столових або десертних виробів, доповнений різноманітними виробами з сервіровки.
Слід також відзначити ще кілька підприємств, вироби яких відрізняються оригінальними дизайнерськими рішеннями і досить глибоко опрацьовані з художньої точки зору.
Досить популярна єдина, але дуже різноманітна за складом предметів серія «братки братка» «Павлівського заводу художніх металовиробів ім. Кірова». У серії широко представлені різноманітні предмети сервіровки.
Візитною карткою «Ленінградського ювелірного заводу» є вироби з емалями. Масово випускалися переважно чайні і десертні ложки у техніці перегородчастої емалі з різноманітними візерунками, зокрема і флоральними. Посуд: чашки, блюдця, вази, чарки та ін. Виконані в техніці перегородчастої емалі випускалися обмеженими тиражами, оскільки собівартість виробництва таких виробів була дуже велика і в даний час вони зустрічаються досить рідко.Цілком унікальними за своєю високою художньою цінністю та неповторною красою є вироби Великоустюгської фабрики «Північна Чернь» виконаними в техніці черні. До речі, це одне з небагатьох виробництв, яке випускає продукцію в техніці черні і зараз. Але слід зауважити, що художня цінність сучасних виробів не йде в жодне порівняння з виробами, випущеними в 50-ті 60-ті роки ХХ століття. Гравіровані малюнки стали дуже простими і не містять дрібних деталей, що, звичайно ж, здешевлює виробництво і не вимагає використання висококваліфікованих граверів. Причому, на частині виробів малюнок вже наноситься не гравером вручну, а виконується або на автоматичних верстатах, або методом штампування. Перестали наносити також і позолоту на фрагменти поверхні виробів вільних від гравірованих малюнків, що також помітно зменшує собівартість виробів. Широко відомі та популярні вироби Кубачинських майстрів, виконані в техніці черні. Такі вироби як: глеки, графини, піали, великі підноси, вази та деякі інші практично не випускалися на інших виробництвах і по праву зайняли свою нішу на ринку столового срібла. столового срібла на прилавках мережі ювелірних магазинів «Росювелірторгу», але він був дуже малий і нині ці вироби практично не зустрічаються.
Не викликає заперечень також і те, що в даний час покупка столових приладів зі срібла — це і гарне вкладення грошей, і чудовий подарунок для дорогих людей, одним словом, це найкращий вибір для Вашого вимогливого смаку.